top of page
Vikings Sailing
Vikings Sailing
Nasihatler-arkaplan-resimleri-016.webp

Biz de Varız!!

Yurtiçi ve Yurtdışı tekne transferlerinde, kaptan, gemici, aşçı gibi personel seçenekleri ile sizlere eşlik ediyoruz. ihtiyaç duyduğunuz personel bilgisini bize bildirmeniz yeterli. İşinde uzman ekibimiz, Türkiye'nin ve dünyanın her noktasından verilecek hizmet için alesta pozisyonda beklemektedir.  

Misyon 

Vikings Sailing, tekne transferindeki hizmet sektöründe profesyonel ekibi ile Türkiye'nin ve dünyanın bir çok noktasından güvenli seyir prensibi ile hareket eden bir firmadır. Tekne satın alma hayalinizin gerçekleşmesi için profeyonel ekibimiz bir diğer firmamız olan Vikings Yachting bünyesinde sizin için en ekonomik seçenekleri ortaya çıkartıp sizinle paylaşmaktadır. Teknenizin satın alma sürecinden, bulunduğunuz limana getirilme sürecine kadar bir çok konuda profesyonel destek verebilmek şirketimizin misyonudur. 

Vikings Sailing & Vikings Yachting 

Vizyon 

Vikings Sailing & Vikings Yachting, denizcilik sektöründeki gelişmeleri takip ederek, firma olarak sürekli güncel kalmayı hedeflemektedir. Denizcilik sektörüne tutkuyla bağlı, kaptan ve personelleri ile kaliteli ve güvenli hizmeti sunmak şirketimizin vizyonudur. 

Merhaba

Transfer çalışmalarımızı büyük bir titizlikle ve özenle gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz işinde profesyonel ve transfer esnasında girilecek yabancı limanlar ve Türk limanlarında tecrübesi oldukça yüksek bir ekiptir.  

Motorlu Tekne

Call 

+90 552 849 06 48

Email 

Follow

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page